CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Trabzon Baskılı Pasta Kutusu

Trabzon Baskılı Pasta Kutuları | Trabzon Pasta Kutusu | Trabzon Pasta Kutusu Fiyatları | Trabzon Baskısız Pasta Kutusu | Trabzon Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Trabzon Pasta Kutusu Baskılı | Trabzon Pasta Kutusu Siparişi | Trabzon Baskılı Kutu | Trabzon Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Trabzon pasta kutusu, trabzon baklava kutusu, trabzon pizza kutusu, trabzon lahmacun kutusu, trabzon pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Trabzon baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Trabzon baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Trabzon baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı trabzon pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Trabzon baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Trabzon Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Trabzon baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için trabzon pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel trabzon pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Trabzon baskılı pasta kutusu, trabzon baskılı pasta kutusu fiyatları, trabzon pasta kutuları, trabzon pasta kutusu fiyatları, trabzon pasta kutusu imalatı, trabzon baskılı pasta kutusu ve fiyatı, trabzon ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner