Trabzon Mat Polipropilen Etiket

Trabzon Mat Polipropilen Etiket | Trabzon Pp Etiket | Trabzon Mat Etiket | Trabzon Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Trabzon Polipropilen Ürünler | Trabzon Sembol Barkod Etiket | Trabzon Mat Pp Etiket | Trabzon Barkod Sistemleri | Trabzon Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Trabzon mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Trabzon polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Trabzon pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Trabzon mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Trabzon at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Trabzon mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Trabzon mat pp etiket trabzon opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Trabzon mat etiket, trabzon opak pp, trabzon mat pptrabzon boş etiket, trabzon termal etiket fiyatları, trabzon şeffaf pp, trabzon mat polipropilen, trabzon etiket, etiket trabzon, ribon trabzon, karekod okuyucu trabzon, polipropilen, trabzon polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner