Trabzon Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Trabzon | Trabzon Mini Diş Seti | Trabzon Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Trabzon | Traş Seti | Trabzon Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Trabzon

kutulu buklet tras seti

Trabzon otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri trabzon ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  trabzon otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Trabzon otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Trabzon otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti trabzon isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları trabzon ve trabzon kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Trabzon traş seti, traş seti fiyatları trabzon, trabzon buklet traş seti, otel traş setleri trabzon, kutulu traş setleri, trabzon otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri trabzon , kutulu buklet traş seti trabzon.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner