Trabzon Chromolux Etiket

Trabzon Chromolux Etiket | Trabzon Chromolux Etiket Nedir | Trabzon Chromolux Etiket Fiyatları | Trabzon Chromolux Etiket Baskı | Trabzon Kromolüks Etiket | Trabzon Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Trabzon Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Trabzon chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Trabzon chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan trabzon chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan trabzon kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı trabzon chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Trabzon chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Trabzon chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve trabzon kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Trabzon choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Trabzon choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel trabzon etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Trabzon etiket, trabzon etiket fiyatları, trabzon barkod etiket fiyatları, trabzon baskılı etiket fiyatları, trabzon barkod, trabzon rulo etiket fiyatları, trabzon barkod fiyatları, trabzon rulo etiket, trabzon yapışkanlı etiket, trabzon barkod sistemi, trabzon barkod okuyucu, trabzon barkod okuyucu fiyatları, trabzon koli etiketi, trabzon tekstil etiketi, trabzon saten etiket, trabzon metal etiket, trabzon mat pp etiket, trabzon mat pe etiket, trabzon etiket baskı, trabzon mat polietilen etiket, trabzon lazer etiket, trabzon boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner