CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Trabzon Baskılı Pide Kutusu

Trabzon  Baskılı Pide Kutusu | Trabzon  Pide Kutusu Fiyatları |Trabzon Pide Kutusu  |Trabzon Pide Kutusu Ölçüleri | Trabzon Pide Kutusu İmalatı | Trabzon Hazır Pide Kutusu | Trabzon Pide Ve Lahmacun Kutusu | Trabzon Pide Kutuları | Trabzon Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, trabzon baklava kutusu, pizza kutusu,trabzon lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Trabzon baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Trabzon baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Trabzon baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Trabzon baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Trabzon pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı trabzon pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Trabzon baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Trabzon pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Trabzon baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için trabzon pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel trabzon pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Trabzon baskılı pide kutusu, trabzon pide kutusu fiyatları, trabzon pide kutusu imalatı, trabzon pide kutusu , trabzon baskılı pide kutusu fiyatları, trabzon baskılı ambalajlar, trabzon pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner