Trabzon Eko Termal Etiket

Trabzon Eko Termal Etiket | Trabzon Eko Termal Etiket Fiyatları | Trabzon Eko Termal Kağıt | Trabzon Termal Etiketler | Trabzon Eco Termal Etiket Nedir | Trabzon Top Termal Etiket | Trabzon Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Trabzon eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Trabzon eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için trabzon etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu trabzon etiket en trabzon ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Trabzon eko termal etiket fiyatları ve trabzon eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan trabzon eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Trabzon eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Trabzon termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Trabzon ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Trabzon etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Trabzon termal etiket, trabzon etiket trabzon, trabzon boş etikettrabzon eco etiket, trabzon etiket fiyatları, trabzon eko termal etiket, trabzon etiket, trabzon eco termal etiket fiyatları, trabzon sıra numarası etiketi, trabzon ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner