Trabzon Lamine Termal Etiket

Trabzon Lamine Termal Etiket | Trabzon Lamine Termal Etiket Fiyatları | Trabzon Lamine Termal Etiket Nedir | Trabzon Lamine Termal Barkod Etiketi | Trabzon Termal Etiketler | Trabzon Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Trabzon lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Trabzon lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Trabzon lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Trabzon lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen trabzon etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda trabzon termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer trabzon etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan trabzon lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Trabzon termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Trabzon lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Trabzon etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Trabzon lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Trabzon lamine termal etiket nedir? Lamine trabzon termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel trabzon lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Trabzon lamine etiket, trabzon termal etiket, trabzon top etiket, trabzon ribonsuz baskı, trabzon baskılı etiket, trabzon renkli termal etiket, trabzon lamine termal barkod etiketi, trabzon kuşe etiket, trabzon termal etiket boyutları, trabzon boş etiket, trabzon termal etiket fiyatları, trabzon lamine etiketler, trabzon eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner