Trabzon Güvenlik Etiketi

Trabzon Güvenlik Etiketi | Trabzon Garanti Etiketi | Trabzon Güvenlik Etiketleri | Trabzon Etiket | Trabzon Alarm Etiketi | Trabzon Güvenlik Etiketi Fiyat | Trabzon Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Trabzon garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan trabzon güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya trabzon kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan trabzon güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi trabzon olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket trabzon kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Trabzon güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel trabzon güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Trabzon garanti etiketi, trabzon güvenlik etiketi, trabzon etiket, trabzon kırılgan etiket fiyatları, trabzon termal etiket, eko etiket trabzon , trabzon güvenlik etiket fiyatları, trabzon emniyet etiketi, trabzon garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi trabzon.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner