Trabzon Silvermat Etiket

Trabzon Silvermat Etiket | Trabzon Silvermat Etiket Fiyatları | Trabzon Silvermat Etiket Özellikleri | Trabzon Silvermat Etiket Yazıcı | Trabzon Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Trabzon Silver Mat Etiket | Trabzon Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Trabzon silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir trabzon etiket türüdür. Genellikle kitap ve trabzon barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Trabzon silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun trabzon etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan trabzon silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Trabzon silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Trabzon silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Trabzon silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Trabzon silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Trabzon silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Trabzon etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Trabzon silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Trabzon silvermat etiket, trabzon termal etiket, trabzon silver mat etiketler, trabzon mat etiketler, trabzon silver mat etiket fiyatları, trabzon etiket fiyatları, trabzon şeffaf etiket fiyatları, trabzon silver mat barkod etiketi, trabzon barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner