Trabzon Polietilen Opak Etiket

Trabzon Polietilen Opak Etiket | Trabzon Opak Pe Polietilen Etiket | Trabzon Opak Polietilen Etiket | Trabzon Opak Etiket | Trabzon Opak Etiket Fiyatları | Trabzon Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Trabzon

polietilen opak etiket

Trabzon Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Trabzon opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Trabzon opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta trabzon opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir trabzon etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Trabzon opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Trabzon polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız trabzon barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Trabzon polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve trabzon opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Trabzon polietilen etiket, trabzon polietilen opak etiket, trabzon opak etiket fiyatları, trabzon opak etiket, trabzon opak polietilen (pe) etiket, trabzon sembol etiket, trabzon polietilen pe etiket, trabzon opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner